12. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı İlke Yayınları Ders Kitabı Sayfa 64 Cevapları
12. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı İlke Yayınları Ders Kitabı Sayfa 64 Cevapları
12. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı İlke Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 64

1. Genel Ağ’da ve sosyal medyada duygu ve düşüncelerin oldukça kısa cümlelerle hatta dile zarar verecek biçimde farklı sembollerle ve kısaltmalarla anlatılmasının gerekçeleri üzerine sınıfınızda beyin fırtınası tekniğini kullanarak düşüncelerinizi açıklayınız.
Cevap: Bu etkinliği sınıfınız ile beraber yapmalısınız.


2. Sınıfınızda gruplar oluşturunuz. Grup başkanını ve sözcüsünü seçiniz. Öğretmeninizin belirleyeceği tema ve konularda yüz kelimeyi geçmeyecek şekilde kısa hikâyeler yazınız. Hikâyelerinizi sınıfınızda okuyunuz. En iyi üç hikâyeyi seçerek sınıf panosuna asınız.
Cevap: Öğretmeninizin belirleyeceği temaya göre bu etkinlik için bizden yardım isteyebilirsiniz.


12. Sınıf İlke Yayınları Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı 64Sayfa Cevapları


Ders ve çalışma kitaplarının cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. Bu yıl da ödevlerinizde size yardımcı olacağız.  Sitemizde yayınlanan ders ve çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız    ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.


Yorum Yazın

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR