11. Sınıf İngilizce Cem Veb Ofset Yayınları Ders Kitabı Sayfa 17 Cevapları
11. Sınıf İngilizce Cem Veb Ofset Yayınları Ders Kitabı Sayfa 17 Cevapları
11. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 17 Cevapları Cem Veb Ofset Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.


11. Sınıf İngilizce Cem Veb Ofset Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 17

Listen to the telephone conversation between a Human Resources Emptoyee and a job candidate and complete the dialogue with the phrases in the box.

Listen again and repeat the parts of the job candidate, Mehmet as the whole class.

Imagine that you’re on the phone talking to Stella Stone. Work in pairs and ask and answer guestions to make an appointment for another interview.11. Sınıf Cem Veb Ofset Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 17 Cevabı


Ders ve çalışma kitaplarının cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. Bu yıl da ödevlerinizde size yardımcı olacağız.  Sitemizde yayınlanan ders ve çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız    ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.


Yorum Yazın

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR