8. Sınıf Fen Bilimleri SDR Dikey Yayınları Ders Kitabı Sayfa 22 Cevapları Çevrenizdeki hava değişimlerini bir hafta boyunca gözlemleyiniz. Hava durumuyla ilgili “açık, bulutlu, yağmurlu, dolu yağışlı, kar yağışlı, rüzgârlı” gibi değişkenleri ”✔” işareti koyarak, sıcaklığı ise termometreyle ölçerek aşağıda verilen örnekteki gibi tabloya her gün aynı saatte kaydediniz.
8. Sınıf Fen Bilimleri SDR Dikey Yayınları Ders Kitabı Sayfa 22 Cevapları
8. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı Sayfa 22 Cevapları SDR Dikey Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.


8. Sınıf Fen Bilimleri SDR Dikey Yayıncılık Ders Kitabı Cevapları Sayfa 22

Çevrenizdeki hava değişimlerini bir hafta boyunca gözlemleyiniz. Hava durumuyla ilgili “açık, bulutlu, yağmurlu, dolu yağışlı, kar yağışlı, rüzgârlı” gibi değişkenleri ”” işareti koyarak, sıcaklığı ise termometreyle ölçerek aşağıda verilen örnekteki gibi tabloya her gün aynı saatte kaydediniz.
Cevap:
Açık – Bulutlu – Yağmurlu – Dolu Yağışlı – Kar Yağışlı – Rüzgar – Sıcaklık
1:
2:
3:
4:
5:
6:
7:8. Sınıf SDR Dikey Yayıncılık Fen Bilimleri Ders Kitabı Sayfa 22 Cevabı


Ders ve çalışma kitaplarının cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. Bu yıl da ödevlerinizde size yardımcı olacağız.  Sitemizde yayınlanan ders ve çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız    ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.


Yorum Yazın

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR