3. Sınıf Fen Bilimleri Tuna Yayınları Ders Kitabı Sayfa 16 Cevapları Genel Ağ, kitap, dergi gibi çeşitli kaynaklardan Dünyanın şekliyle ilgili geçmişte öne sürülen görüşleri araştıralım. Elde ettiğimiz bilgileri görsellerle destekleyerek bir poster hazırlayalım. Posteri arkadaşlarımıza sunalım.
3. Sınıf Fen Bilimleri Tuna Yayınları Ders Kitabı Sayfa 16 Cevapları
3. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı Sayfa 16 Cevapları Tuna Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.
3. Sınıf Fen Bilimleri Tuna Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 16


Genel Ağ, kitap, dergi gibi çeşitli kaynaklardan Dünyanın şekliyle ilgili geçmişte öne sürülen görüşleri araştıralım. Elde ettiğimiz bilgileri görsellerle destekleyerek bir poster hazırlayalım. Posteri arkadaşlarımıza sunalım.
Cevap: Eskiden insanlar dünyayı düz bir tepsi sanıyorlardı. Bazıları dünyayı bir öküzün boynuzları arasında duran bir nesne olarak sanıyordu.Hatta öküz kafasını salladığı zaman,depremlerin olduğuna inanıyorlardı.


3. Sınıf Fen Bilimleri Tuna Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 16 Cevabı


Ders ve çalışma kitaplarının cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. Bu yıl da ödevlerinizde size yardımcı olacağız.  Sitemizde yayınlanan ders ve çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız    ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.


Yorum Yazın

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR