11. Sınıf İngilizce Cem Veb Ofset Yayınları Ders Kitabı Sayfa 10 Cevapları 11. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 10 Cevapları Cem Veb Ofset Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.
11. Sınıf İngilizce Cem Veb Ofset Yayınları Ders Kitabı Sayfa 10 Cevapları
11. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 10 Cevapları Cem Veb Ofset Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.11. Sınıf İngilizce Cem Veb Ofset Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa 10

Read the speech sentences bubbles about the professions below and write similar
Work in pairs. Imagine that you are on the phone with one of your high school friends. Prepare a diaiogue explaining your future plans.
Cevap11. Sınıf Cem Veb Ofset Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 10 Cevabı


Ders ve çalışma kitaplarının cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. Bu yıl da ödevlerinizde size yardımcı olacağız.  Sitemizde yayınlanan ders ve çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız    ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.


Yorum Yazın

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR