MEB 2018-2019 Destekleme ve Yetiştirme Kurları kılavuzunu yayınladı. Bu kılavuza göre iş takvimi ve şartları belirlendi.

MEB 2018-2019 Destekleme ve Yetiştirme Kurları kılavuzunu yayınladı. Bu kılavuza göre iş takvimi ve şartları belirlendi.

Milli Eğitim Bakanlığı resmi ve özel örgün eğitim kurumları ile yaygın eğitim kurumlarında öğrenim gören istekli öğrenci ve kursiyerleri destekleme ve yetiştirme amacıyla ilköğretim ve ortaöğretim kurumları ile açık öğretim kurumlarında öğrenim gören öğrenciler ile herhangi bir örgüt öğretimi bitirmiş kişilere yönelik açılacak kursların kılavuzunu yayımladı.

2018-2018 Destekleme Kursları İş Takvimi ve Şartları Belli Oldu

Kılavuz, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi/özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarına devam eden öğrenciler ile kursiyerler için resmi örgün ve yaygın eğitim kurumlarında açılan DYK'larla ilgili iş ve işlemleri kapsamaktadır.

1’inci, 2’nci dönem ve yaz dönemi kurslarında öğrencilerin sınıf seviyelerine göre haftalık en fazla alabilecekleri ders saati tabloya göre uygulanır.

Destekleme ve Yetiştirme Kursları e-Kılavuzu için Tıklayınız.

Yorum Yazın

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR