3. Sınıf Berkay Yayınları Matematik Çalışma Kitabı 106. Sayfa Cevapları 3. Çalışma Kesirleri Karşılaştırıp Sıralayalım
3. Sınıf Berkay Yayınları Matematik Çalışma Kitabı Cevapları
3. Sınıf Berkay Yayınları Matematik Çalışma Kitabı Cevapları. 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ders ve çalışma kitaplarının cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. Bu yıl da ödevlerinizde size yardımcı olacağız. Sitemizde yayınlanan ders ve çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. 

Sitemizde yayınlanan çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

5. Ünite: BÖLME İŞLEMİ VE ÖLÇME

3. Sınıf Berkay Yayınları Matematik Çalışma Kitabı 106. Sayfa Cevapları 3. Çalışma Kesirleri Karşılaştırıp Sıralayalım3. Sınıf Berkay Yayınları Matematik Çalışma Kitabı 106. Sayfa Cevapları 2. Çalışma Kesirleri Karşılaştırıp Sıralayalım

3. Sınıf Berkay Yayınları Matematik Çalışma Kitabı 106. Sayfa Cevapları 2. Çalışma Kesirleri Karşılaştırıp Sıralayalım1Şekillerdeki boyalı kısımların belirttiği kesirleri altlarına yazınız. Kesirleri karşılaştırarak aralarına “<”, “>” veya “=” sembollerinden uygun olanı yazınız.

2. 10/20>   >6/20 sıralamasında yerine aşağıdakilerden hangisi yazılamaz?


3.SINIF MATEMATİK DERSİ BERKAY YAYINLARI ÇALIŞMA  KİTABI DİĞER SAYFALAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yazın

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR