11.Sınıf Netbil Yayınları Din Kültürü Ders Kitabı 21. Sayfa Cevapları
11.Sınıf Netbil Yayınları Din Kültürü Ders Kitabı Cevapları11.Sınıf Netbil Yayınları Din Kültürü Ders Kitabı Cevapları. 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ders ve çalışma kitaplarının cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. Bu yıl da ödevlerinizde size yardımcı olacağız. Sitemizde yayınlanan ders ve çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

11.Sınıf Netbil Yayınları Din Kültürü Ders Kitabı 21. Sayfa Cevapları

ETKİNLİK
Yaşadığınız çevrede kaderle ilgili ne gibi yanlış anlayışlar vardır? Araştırınız.
Çevremde bu konu ile gördüğüm en önemli yanlış sınavlar konusunda veya bir meslek sahibi olma konusunda yaşanıyor.Kısaca anlatmak gerekirse;insanlar benim kaderimde ne varsa o olur ifadesini kullanırlar.Veya bir işe girmek için beklerken kaderde ne varsa ne olur bekleyelim demektedirler.Ancak Allah bir şey yapmayan insanları sevmez.Biz elimizden geleni yaptıktan sonra oturup Allah'a el açmalı ve gerisini Allah'a bırakmalıyız.Yoksa bekleyip sadece kaderimde bu vardır demek yanlıştır.

Yorum Yazın

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR