11.Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı 53.Sayfa Cevapları Beşeri Sistemler
11.Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Cevapları.11.Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Cevapları. 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ders ve çalışma kitaplarının cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. Bu yıl da ödevlerinizde size yardımcı olacağız. Sitemizde yayınlanan ders ve çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

11.Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı 53.Sayfa Cevapları Beşeri Sistemler

DERS DIŞI ETKİNLİK

Atlaslarınızdan yararlanarak Erzincan, Londra, Minsk ve Ulan Bator şehirlerini bulunuz ve dilsiz bir dünya haritası üzerine bu şehirleri yerleştiriniz. Ardından farklı kaynaklardan yararlanarak şehirlere ait aşağıdaki kimlik kartlarını doldurunuz. Son olarak bu şehirlerin etki alanlarını Harita 2.4’teki gibi dilsiz bir dünya haritası üzerinde çizerek gösteriniz.


Yorum Yazın

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR