11.Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı 57.Sayfa Cevapları Beşeri Sistemler
11.Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Cevapları.
11.Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Cevapları. 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ders ve çalışma kitaplarının cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. Bu yıl da ödevlerinizde size yardımcı olacağız. Sitemizde yayınlanan ders ve çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.


Sitemizde yayınlanan çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

11.Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı 57.Sayfa Cevapları Beşeri Sistemler

DERS DIŞI ETKİNLİK

Yukarıda 1930, 1987 ile 2013 yıllarında Çin’in Şangay ve 1980 ile 2013 yıllarında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehirlerinin aynı bölgelerinden çekilen fotoğraflar gösterilmiştir.

Bu fotoğrafları inceleyiniz. Ardından Genel Ağ’dan ve çeşitli kaynaklardan araştırma yapınız ve bu iki şehirde meydana gelen değişimleri, tarihsel süreç içerisinde bu iki şehrin etki alanlarının nasıl değiştiğini ve bu değişimde etkili olan fonksiyonel özellikleri açıklayan bir metin hazırlayınız.

Yorum Yazın

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR