11. Sınıf Semih Ofset Yayınları Felsefe Ders Kitabı 19. Sayfa Cevapları
11. Sınıf Semih Ofset Yayınları Felsefe Ders Kitabı Cevapları11. Sınıf Semih Ofset Yayınları Felsefe Ders Kitabı Cevapları. 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ders ve çalışma kitaplarının cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. Bu yıl da ödevlerinizde size yardımcı olacağız. Sitemizde yayınlanan ders ve çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.


1. Ünite: FELSEFEYLE TANIŞMA

11. Sınıf Semih Ofset Yayınları Felsefe Ders Kitabı 19. Sayfa Cevapları 

SORU: Felsefe kongrelerini kimler hangi konularda düzenleyebilmektedir?
CEVAP:Felsefe Kongrelerini genel olarak Üniversiteler düzenlemektedir. Konu olarak ise şunlar seçilebilir.   İş, siyaset, medya, bilim, tıp, teknoloji, mühendislik, çevre, kamu yönetimi, eğitim, öğretim, ilahiyat ve tüm diğer alanlarda etik sorunlar ve tartışmalar. Uygulamalı Etik: Değer Kuramları ve Uygulama; Etikte Uslamlama

SORU:Bu tür kongrelere neden gereksinim duyulmaktadır?
CEVAP:düşünürlerimizin toplumsal yaşamımıza ilişkin etik sorunları tatışması ve  böylece değer bilgisi birikimi yaratmayı amaçlamaktadır.

SORU:Size göre hangi konularda felsefe kongreleri yapılabilir.

CEVAP:Yukarıdaki konularda olabilir


11.SINIF FELSEFE DERSİ SEMİH OFSET YAYINLARI DERS  KİTABI DİĞER SAYFALAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yazın

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR