11. Sınıf Semih Ofset Yayınları Felsefe Ders Kitabı 27. Sayfa Cevapları
11. Sınıf Semih Ofset Yayınları Felsefe Ders Kitabı Cevapları11. Sınıf Semih Ofset Yayınları Felsefe Ders Kitabı Cevapları. 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ders ve çalışma kitaplarının cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. Bu yıl da ödevlerinizde size yardımcı olacağız. Sitemizde yayınlanan ders ve çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.


1. Ünite: FELSEFEYLE TANIŞMA

11. Sınıf Semih Ofset Yayınları Felsefe Ders Kitabı 27. Sayfa Cevapları 

Yukarıdaki filozofların aynı temel kavram (diyalektik) ile yöntemden hareketle farklı ve birbirini yadsıyan görüşlere varmış olmaları onları neden tutarsız kılmaz? Düşüncelerinizi temellendirerek noktalı yerlere yazınız.

 Filozoflar felsefenin görüş açılarının birbirlerini etkilemediğinden kaynaklı olarak ayni sorulara farklı cevaplar vermeleri onları tutarsız kılmaz. Filozoflar ayni sorulara farklı cevap veririken burda düşünce özgürlüğünü ifade etmek ve bu özgürlüğü de bizlere karsı ispatlamış olurlar. Filozoflar kendi fikirlerini açık bir şekilde ifade ederler zaten felsefede önemli olan cevaplardan çok sorulardır. Çünkü cevaplara herkes kendince ve öznel bir şekilde değerlendirmelerini ifade ederler.

11.SINIF FELSEFE DERSİ SEMİH OFSET YAYINLARI DERS  KİTABI DİĞER SAYFALAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yazın

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR