7. Sınıf Ada Matbaacılık Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı 22. Sayfa Cevapları Kavram Çalışması Konusu
1. Ünite İLETİŞİM VE İNSAN İLİŞKİLERİ7. Sınıf  Ada Matbaacılık Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı Cevapları. 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ders ve çalışma kitaplarının cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. Bu yıl da ödevlerinizde size yardımcı olacağız. Sitemizde yayınlanan ders ve çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

1. Ünite İLETİŞİM VE İNSAN İLİŞKİLERİ

7. Sınıf Ada Matbaacılık Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı 22. Sayfa Cevapları Kavram Çalışması Konusu

Aşağıda yer alan kavramların anlamlarını sözlüklerden araştırarak yazınız. Anlamını yazdığınız kavramı bir cümle içinde kullanınız.

anayasa: Devletin kuruluşunu, yasama, yürütme ve yargılama kuvvetleri ile yurttaşların hak ve görevlerini düzenleyen temel kanundur
C ü m l e :

birey: endine özgü nitelikleri yitirmeden bölünemeyen tek varlık, fert; toplumları oluşturan ve düşünsel, duygusal, istençsel nitelikleri toplum içinde belirlenen insanların her biri, fert.
C ü m l e :

duygu:
C ü m l e :

düşünce:
C ü m l e :

etkileşim:
C ü m l e :

etkin dinleme:
C ü m l e :

görüş:
C ü m l e :
hak:
C ü m l e :

hoşgörü:
C ü m l e :

iletişim:
C ü m l e :

medya:
C ü m l e :

millî kültür:
C ü m l e :


7.SINIF SOSYAL BİLGİLER DERSİ ADA MATBAACILIK YAYINLARI ÇALIŞMA  KİTABI DİĞER SAYFALAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yazın:

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR

SON YORUMLAR