4. Sınıf Fenbil Yayınları Fen Bilimleri Ders Kitabı 39. Sayfa Cevapları Egzersiz Yapalım Konusu
1. Ünite Vücudumuzun Bilmecesini Çözelim4. Sınıf Fenbil Yayınları Fen Bilimleri Ders Kitabı Cevapları. 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ders ve çalışma kitaplarının cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. Bu yıl da ödevlerinizde size yardımcı olacağız. Sitemizde yayınlanan ders ve çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

1. Ünite Vücudumuzun Bilmecesini Çözelim

4. Sınıf Fenbil Yayınları Fen Bilimleri Ders Kitabı 39. Sayfa Cevapları Egzersiz Yapalım Konusu

Öğrenmeden Geçmeyelim

2. Volkan futbol oynamayı çok sever. Bu nedenle her hafta sonu futbol oynar. Oynadığı maçlardan birinde Volkan’ın nabız sayısı onar dakika aralıklarla ölçülmüştür. Bu ölçüm sonuçları aşağıdaki tabloda verilmiştir. Bu tabloya uygun bir sütun grafiği oluşturalım.


3. Volkan, bu maçın ilk yarısında gol atamadığı için çok üzülürken ikinci yarısında, iki tane gol atarak çok mutlu oldu. Maç sonunda minik kupayı görünce çok heyecanlandı.
Yukarıda verilen durumlardan hangilerinde Volkan’ın nabız ve soluk alıp verme sayısı artmıştır? Neden?


4. Sınıf Yakın Çağ Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları.4.SINIF FEN BİLİMLERİ DERSİ FENBİL YAYINLARI DERS KİTABI DİĞER SAYFALAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yazın:

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR

SON YORUMLAR