Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm öğretmenler eylül dönemi seminerine alınacaklar. MEB eylül dönemi semineri 15 Eylüle okulsoru.comkadar sürecek. Buna göre 2017 eylül semineri 5 Eylülde başlayacak ve 15 Eylül'e bitecek.
Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm öğretmenler eylül dönemi seminerine alınacaklar. MEB eylül dönemi semineri  15 Eylüle okulsoru.comkadar sürecek. Buna göre 2017 eylül semineri 5 Eylülde başlayacak ve 15 Eylül'e bitecek. 

 Eylül ayı öğretmen seminerlerine katılım sağlayacak öğretmenleri yakından ilgilendirecek, seminerlerin hangi tarihler arasında gerçekleştirileceğinin duyurusu bekleniyor. Konuya ilişkin Milli Eğitim Müsteşarı tarafından öğretmen adayları ilgilendirecek resmi açıklama gerçekleştirildi mi? Eylül ayında seminer eğitimi alacak öğretmenler için seminerlerin ne zaman ve nasıl yapılacağıyla ilgili detaylı bilgiyi haberimizden öğrenebilirsiniz.

EYLÜL AYI ÖĞRETMEN SEMİNER DÖNEMİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Normalde eylül ayı öğretmen seminerleri 1 Eylül tarihinden itibaren başlamaktadır.

seminerAncak bu yıl bayramın seminer dönemine denk gelmesiyle birlikte tarihin bayramdan sonraya uzatılacağı düşünülüyor.


Bu yıl seminer 9 gün sürecek. Okullar 18 Eylül pazartesi günü başlayacak, 2017 Eylül seminerleri 5 Eylül 2017 Pazartesi günü başlayacak. Eylül semineri 15 Eylül Cuma bitecek. Ve 9 günlük ek ders alınacak.


Seminer döneinde her gün 3 ek ders verildiğine göre öğretmenler toplamda 27 saat ek ders ücreti alacaklar.

Yorum yazın:

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR

SON YORUMLAR