686 sayılı KHK 7 Şubat 2017 tarihli resmi gazetede yayımlandı. Milli Eğitim Bakanlığında meslekten ihraç edilen 2585 personelin isim listeleri için tıklayınız.Kaynak: 686 KHK ile MEB ihraç edilen 2 bin 585 öğretmenin isim listesi
686 sayılı KHK 7 Şubat 2017 tarihli resmi gazetede yayımlandı. Milli Eğitim Bakanlığında meslekten ihraç edilen 2585 personelin isim listeleri için tıklayınız.

686 sayılı Kanun Hükmünde Kararname 7 Şubat 2017 sayılı resmi gazetenin mükerrer sayısında yayınlandı. 686 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Olağanüstü Hal kapsamında bazı tedbirler alınması hakkında kanun hükmünde kararname ile Milli Eğitim Bakanlığında görevden ihraç edilen 2 bin 585 öğretmenin isim listesi yayınlandı.

686 sayılı KHK ile kamu görevinden çıkarılan kişilerin, mahkümiyet kararı aranmaksızın, rütbe veya memuriyetleri alınır ve bu kişiler görev yaptıkları teşkilata yeniden kabul edilmezler; bir daha kamu hizmetinde istihdam edilemezler, doğrudan veya dolaylı olarak görevlendirilemezler; bunların uhdelerinde bulunan her türlü mütevelli heyet, kurul, komisyon, yönetim kurulu, denetim kurulu, tasfiye kurulu üyeliği ve sair görevleri de sona ermiş sayılır.

686 KHK ile MEB ihraç edilen 2 bin 585 öğretmenin isim listesi

Yorum yazın:

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR

SON YORUMLAR