Özür grubu atamalarına başvuran öğretmenlerin merak ettiği konuların başında ise “2017 Ocak özür grubu atama sonuçları” gelmektedir.
Özür grubu atamalarına başvuran öğretmenlerin merak ettiği konuların başında ise “2017 Ocak özür grubu atama sonuçları” gelmektedir.
Milli Eğitim Bakanlığı kadrosunda bulunan öğretmenlerin 2017 Ocak ayı özür grubu tayin işlemlerinin birinci aşaması 4-10 Ocak 2017 tarihleri arasında tamamlanmış, ikinci aşama olan okul tercih işlemleri ise 13-18 Ocak 2017 tarihleri arasında yapılmıştı. Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri Ve Engellilik Durumu İle Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme işlemleri için Türkiye genelinde yaklaşık olarak 100 binin üzerinde kadro açılmıştı. Özür grubu atamalarına başvuran öğretmenlerin merak ettiği konuların başında ise “2017 Ocak özür grubu atama sonuçları” gelmektedir.

2017 ÖZÜR GRUBU TAYIN SONUÇLARI

2017 Ocak ayı özür grubu atama sonuçları MEB tarafından 20 Ocak 2017 tarihinde açıklanacağı bildirilmişti. MEB’in son yıllarda özür grubu tayin sonuçlarını akşam saatlerinde açıklandığı biliniyor. Bu nedenle 20 Ocak 2017 akşamında özür grubu atama sonuçlarının açıklanmasını bekliyoruz.
2017 Ocak ayı özür grubu atama sonuçları için TIKLAYINIZ (MEB tarafından açıklandığında link aktif olacaktır. Sonuçlar açıklandığında anlık olarak güncelleme yapacağız. Lütfen belli aralıklarla sayfayı yenileyiniz.)

Yorum yazın:

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR

SON YORUMLAR