67.SAYFA CEVAPLARI 6.Sınıf Yakın Çağ Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı

Ders ve çalışma kitaplarının cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. Bu yıl da ödevlerinizde size yardımcı olacağız. 

Sitemizde yayınlanan ders ve çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

6.Sınıf Yakın Çağ Yayınları Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabı 67.Sayfa Cevapları

Ülkemizin turizm bölgelerini tanıtan bir reklam filmi hazırlama görevi size verilmiş olsaydı nasıl bir senaryo hazırlardınız? Ülkemizin hangi özelliklerini ön plana çıkarırdınız? Reklam filminizin çekimlerini nerelerde yapardınız? Filminizde kimlerin rol almasını isterdiniz? Bu soruların cevaplarını ve reklam filminizin ayrıntılarını aşağıdaki boşluğa yazınız.

CEVAP:  Bir helikopterle Türkiye turu yapılan bir reklam filmi çekerdim. Reklam filminde ülkemizdeki turizm alanlarını ön plana çıkarırdım. Bu turda ülkemizdeki tarihi mekanları, doğal güzellikleri görüntülerdim. Reklam filmini ülkemizdeki tüm bölgelerdeki turizm bölgelerinde çekerdim. Filmde bu turistik bölgelere gelen turistleri oynatırdım. Böylece daha gerçekçi bir film olurdu.
 
6.SINIF SOSYAL BİLGİLER YAKIN ÇAĞ ÇALIŞMA KİTABI DİĞER SAYFALAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yazın:

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR

SON YORUMLAR