KPSS atamalarında sona gelindi. 40 Bin öğretmen atamalarının yapılacağı Eylül ayı atamaları bugün açıklanması bekleniyor. Başöğretmen salonunda saat 11'de öğretmen atamaları tamamlanmış olacak.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Pazartesi 9 Eylül 2013'de öğretmen atamaları belli olacak. Bugün öğretman atamaları belli olacak ama sonuçlar açıklanacak mı henüz bilinmiyor. KPSS öğretmen atamaları sonuçları resmi olarak bugün belli oluyor. Fakat sonuçlar açıklanacak mı bilinmiyor. 40 bin çiçeği burnunda öğretmen adayının atama yerleri bugün belli oluyor. Milli Eğitim Bakanımızın da hazır olacağı açıklama töreni Ankara'da yapılacak. Ankara Başöğretmen salonundaki sonuçları saat 11'de açıklanacak.

Öğretmen atamaları sonuçları bugün belli olacak. Bakan Avcı bugün MEB bakanıyla da görüşüp Ankara'ya geçti. Yeni Öğretmenlerimiz bugün 11 gibi açıklanacak. Bu geceyi uykusuz geçirecek adaylar yatıp uyusun. Sonuçlar sabah 11'de Ankara Başöğretmen salonunda açıklanacak. 2013 Eylül atamaları sonuçlanıyor. MEB'in adresini otomatik olarak açıklanır açıklanmaz buraya eklenecektir. Bazı siteler MEB'in sayfasını veriyor. atama.meb.gov.tr şu anda özür grubu atamaları var.

Bugün saat 11'de atama.meb.gov.tr adresinden sonuçları görebilirsiniz.

Yorum yazın:

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR

SON YORUMLAR