Öğretmenlerin en önermli beklentilerinin başında il içi ve il dışı tayinlerde bekleme süresinin 2 yıla indirilmesi gelmektedir. Öğretmenler çeşitli platformlarda bu isteklerini dile getirmektedirler. Bir Öğretmen arkadaşımızın AKİM'e yazdığı talep mesajına gelen cevap bu onuda öğretmenlerin umutlanmasını sağladı. İşte öğretmen arkadaşımızın mesajına gelen cevap:

Sayın .............
AK Parti İletişim Merkezi'ne yapmış olduğunuz ................. numaralı başvurunuz, Milli Eğitim Bakanlığı; 'na iletilmiştir. Bakanlıktan gelen cevaplar aşağıda yer almaktadır.
İlgili Mercilerin Cevabı:
04.05.2013
Öğretmenlerin il içi ve il dışı isteğe bağlı nakiller için çalışması gereken sürenin üç yıldan iki yıla düşürülmesi konusunda gelen talepler Sayın Bakanımıza rapor edilmek üzere not alınmaktadır. İyi günler diliyoruz.
Milli Eğitim Bakanlığı -

Sevgili öğretmen arkadaşlar! Sizin de bu konuda bir talebiniz varsa aşağıda yer alan linki tıklayarak talep mesajlarınızı yazınız:
AKİM BAŞVURU FORMU

BURHAN DEMİR
okulsoru.com

Yorum yazın:

0 yorum:

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR

SON YORUMLAR