2011-2012 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ..................... İLÇESİ TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI DERSİ ÖĞRETMENLERİ ZÜMRE ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTI TUTANAĞI
Toplantı Tarihi: ..../02/2012
Toplantı Saati:
Karar No: 2
Toplantı Yeri:
Toplantıya Katılanlar:
GÜNDEM
1. Açılış ve yoklama. Zümre yazmanının seçimi.
2. 2011-2012 eğitim ve öğretim yılı toplantı tutanağının incelenmesi, alınan kararların uygulanma durumlarının görüşülmesi ve uygulanmayan kararların uygulanmama nedenlerinin tespiti ve değerlendirilmesi.
3. Zümre toplantılarının yönetmelikten okunması. 1739 sayılı Millî Eğitim Temel Kanunu’nun okunması. Sınıf geçme ve sınav yönetmeliğinin okunması. Ödev yönetmeliğinin okunması. Öğretim yılında başarı için yapılacakların karara bağlanması.
4. 2011-2012 öğretim yılı ilçe genelinde branş başarı değerlendirilmesi.
5. 2011-2012 öğretim yılı ilçe genelinde branş başarısızlık nedenlerinin tespiti ve 2011-2012 eğitim-öğretim yılında başarıya arttırmak için alınacak tedbirlerin görüşülmesi.
6. Diğer zümrelerle işbirliğinin planlanması:
a. 2011-2012 öğretim yılı zümre başkanları toplantısında alınan kararlar gereği yapılması gereken zümreler arası işbirliği çalışmalarının sonuçlarının değerlendirilmesi.
b. 2011-2012 öğretim yılı okul içi zümreler arası işbirliği çalışmalarının değerlendirilmesi
7. Belirli günler ve haftaların zümre kararlarına yansıtılması ve yapılacakların tespiti.
8. Atatürkçülük konularının her branş için plana aktarılması, işlenmesi ve derslerde ödevlerin verilmesi.
9. Ders araç gereçlerinin korunması, bakımı ve kullanımında ortak kararların alınması, araç gereçlerin öğrenmedeki yerinin tartışılması.
10. Türkçenin doğru kullanımı konusunda yapılacakların belirlenmesi.
11. Ortak sınavların belirlenmesi. Sınav sorularının, cevap anahtarlarının hazırlanması ve değerlendirmesinde ortak kararların alınması.
12. Teklifler ve kapanış.

GÜNDEM MADDELERİNİN GÖRÜŞÜLMESİ
1. Açılış:Yapılan yoklamada her liseden bir öğretmenin bulunduğu görülmüştür. Yapılan oylamada İlçe Zümre Başkanı .........................................Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni .......................................... seçilmiştir.
Zümre başkanı .....................................’in, hayırlı bir eğitim-öğretim yılı olması temennisiyle toplantıyı açtı. Yapılan yoklamada bütün öğretmenlerin mevcut olduğu belirlendi. Kurul yazmanlığına oy birliğiyle .............................................. Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni ........................................ seçildi.
 
SEVGİLİ ÖĞRETMEN ARKADAŞLAR!SİTEMİZİN FACEBOOK BEĞEN SAYFASINI TIKLAYIN,ZÜMRELERİN TAM METNİNİ WORD DOSYASI OLARAK SİZE GÖNDERELİM. MAİL ADRESLERİNİZİ YAZILARIN ALTINDAKİ ''YORUM GÖNDER'' KISMINA YAZINIZ. SAKIN FACEBOOK YORUM KISMINA YAZMAYINIZ. BU KISMA YAZARSANIZ ZÜMRELER SİZE GÖNDERİLMEYECEKTİR. MAİL YAZARKEN MUTLAKA ADINIZI VE SOYADINIZI YAZINIZ. İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Yorum yazın:

7 comments:

 1. ayseyucel44@mynet.com

  YanıtlaSil
 2. Merheba Arkadaşlar, Türk Dili ve Edebiyatı 2. dönem ilçe ve okul zümreleri gönderirseniz memnun olurum.Şimdiden teşekkürler. edeb-ya-hu@hotmail.com

  YanıtlaSil
 3. bburncuk@msn.com

  YanıtlaSil
 4. Merheba Arkadaşlar, Türk Dili ve Edebiyatı 2. dönem ilçe ve okul zümreleri gönderirseniz memnun olurum.Şimdiden teşekkürler. dunyadevrim@hotmail.com

  YanıtlaSil
 5. Türk Dili ve Edebiyatı 2. dönem zümre tutanakları
  cevik_banu@hotmail.com

  YanıtlaSil
 6. kadirsoylu230@hotmail.com ABDULKADİR SOYLU

  YanıtlaSil
 7. mustafatanrikulu_@hotmail.com

  Türk Dili ve Edebiyatı 2. dönem ilçe ve okul zümreleri gönderirseniz memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederim.

  YanıtlaSil

1.YORUMLARA ADINIZI VE ŞEHRİNİZİ YAZINIZ. BU BİLGİLER YAZILMAZSA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR

SON YORUMLAR