Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

MEB Kasımda 7 Bin Öğretmen Ataması Yapacak


Maliye Bakanlığı bu yıl kullanılmak üzere MEB’e 824 bin 911 kadro tahsis etti. Bu kadroların 777 bin 848’i dolu. Boş kadro sayısı 47 bin 63.  MEB boş kadro sayısı kadar Eylül ayında öğretmen alımı gerçekleştirmeye çalıştı. 40 bin kadro dolduruldu. Geriye 7 bin 63 boş kadro kaldı. MEB isterse bu kadroyu en erken yarından itibaren kullanabilir.
  
Yusuf Tekin'in twitter hesabından yaptığı açıklamada " Kasım ayında sadece boş kalan kontenjanlar için atama yapacağız. Ne kadar boş kontenjanımız kalacağı ise bu yıl atanan öğretmenlerin göreve başlamaları için yasal sürenin son tarihi olan 9 Kasım'da belli olacak, o yüzden şimdiden birşey söyleyemem." demişti. 

ÖĞRETMENLER GÜNÜ SÜRPRİZİ OLABİLİR
Öte yandan, Gözler 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde. MEB'in Eylül atamasında kullanmadığı 7 bin civarındaki kadroyu öğretmenler gününde kullanabileceği tahminediliyor.
Sayın ziyaretçi biliyor musunuz? Bu yazı sizden önce counter kişi tarafından okundu.
'' MEB Kasımda 7 Bin Öğretmen Ataması Yapacak '' Bu yazı; 30 Ekim 2013 Çarşamba tarihinde saat 15:44 yazılmıştır burhan demir

Yazan. burhan demir 15:44 . . Bizi Takip Edin. RSS

Hiç yorum yok:

1.SORU VE YORUMLARA MUTLAKA ADINIZI YAZINIZ.
2.SORULAR ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR.
3.GMAİL HESABI OLANLAR YORUMU YAZDIKTAN SONRA ALTTAKİ BENİ BİLGİLENDİRİ TIKLARSANIZ SORULARA VERDİĞİMİZ CEVAPLAR MAİL ADRESİNİZE GELECEKTİR
4.KÜFÜR VE ŞİDDET İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR

Google+ Followers

TIP FAKÜLTESİ KAZANMAK İSTİYORUM

SON YORUMLAR

Son haberler

Son yorumlar

Ders Kitapları Soruları

EN İYİLER